Nebojte, žiju

Thanksgiving jsem prospal.

Doslova.

Prostě jsem hodně spal, trochu si četl, trochu koukal na seriály, docela dost hrál hry. Ono co jinýho chcete dělat, když se narodíte tak líní jako já, a všichni vaši kámoši jsou někde u rodiny?

Jo, jasně, předtím jsem si říkal, kolik toho udělám atd atd, no neudělal, žejo.

 

Takže to všechno přišlo ten týden potom. Učení, práce, nakupování dárků. Taky jsem měl nějaký pivní dluhy u kamarádů (musíš vyzkoušet tohle, tohle a tohle pivo!), což mi zabralo jeden velmi intenzivní večer. Dopadlo to velmi dobře, Americký piva jsou lehčí a hlavně poloviční.

Tohle jakože jakoby dobrý!
Tohle jakože jakoby dobrý!

 

Konečně začla zima, sněží a mrzne. Můj čínskej spolubydlící na to reaguje tím, že nosí zimní budnu i v pokoji, někdy v ní i spí. Proč? Nevím, máme tam tepleji než jsme měli v létě. Mimo to mu po dvou měsících bydlení se mnou najednou začalo vadit, že mám budík každý ráno (nebo mu došla trpělivost?). Třeba to bude po Vánocích dobrý, nebo ho to rozhodilo natolik, že se přestěhuje.

lh_sakdk

Pro lidi se kterýma jsem byl na svatbě jsem udělal „českej večer“, s Plzněma, buřtgulášem (byli nadšení, a já nemusel vařit pro 14 lidí něco složitýho), a promítáním videí z Česka. Asi 4 se ptali jestli můžou v létě přijet!

 

Teď tu mám poslední týden a snažím se nikam nespěchat, být s kamarádama atd., a musím říct, že se mi to docela daří! Jedinej z čeho jsem nervózní je jak se sbalím, ale to by snad nemusel být tak hrozný, obzlášť potom jak jsem to zvládl v létě!

 

Ok, to je můj život, příští pondělí na mě myslete, čeká mě nekonečných 19 hodin cesty!