Fall in the city

Nebraska je krásná.

 

Trvalo mi, než jsem to objevil, a nevím, jestli to přetrvá i do ostatních ročních období, ale podzim v Lincolnu?

The city #unl #lincoln #robiczech

A photo posted by Vašík Havlíček (@marquessvasik) on

Letos je neobyčejně dlouhej a teplej podzim, aspoň to všichni říkají. Asi to tak bude, protože dneska jsem šel po městě jenom v tričku a bylo mi horko. Letos je neobyčejně dlouhej a teplej podzim, a mně to vyhovuje. Podzim je moje nejoblíbenější roční období. Prostě se mi líbí barevný listy, hledání posledních teplých paprsků, demonstrace proti prezidentovi (nově si tenhle český zvyk oblíbili i Američani), atd.

Processed with VSCO with f2 preset

V posledních týdnech jsem se byl několikrát projít po Lincolnu, a konečně navštívil ruskej obchod (Kinder Chocolate je teď základ mojí výživy, sbasíba za éto), prohlídl historický nádraží, hledal náměstí (pořád marně), poradil cizincům!!! a byl svědkem bitky o lístek na fotbal. Vždycky se jdu projít s tím, že je to asi naposled, že zítra začne sněžit, tak uvidíme, jak dlouho to ještě bude trvat.

 

Should I go to Europe by train?

A photo posted by Vašík Havlíček (@marquessvasik) on

Teď o víkendu jedu (letím) do Arizony na svatbu Joshe a Katie, se kterýma trávím většinu svýho času, a kteří mi dělají babysitting (Co děláš o víkendu? Nepotřebuješ do obchodu? Jedu tam a tam, ty stejně nemáš co dělat, jedeš se mnou?). Dost se teším, protože americký svatby jsou určitě jiný, a navíc se zase vyhnu zimě!