Adoptovanej podruhé!

Žít tisíce kilometrů od svý rodiny je zvláštní.

 

Jasně, skypujeme. Jasně, jsem dospělej člověk a beru to docela v pohodě. Ale i tak. Přinejmenším proto, že když jsem nemocnej, nikdo mi neudělá vývar. A taky láska se prostě líp předává na vzdálenosti v jednotkách metrů. Naštěstí se tady o mě starají Josh a Katie, kterým jsem byl na svatbě, a kteří si na mě trénujou rodičovský skills!

 

Kromě nich na mě ale začli tímhle víkendem dávat pozor i rodiče mýho super kámoše Matta, se kterým poslední dobou trávím fakt hodně času. Možná jste viděli na mých instastories, kdo ne, tak pozorně čtěte, jak taková adopce vypadá!

V pátek tu byl koncert Red Hot Chili Peppers, kde Matt jako zapálenej fanoušek nesměl chybět, zatímco já se doma zapaloval s němčinou (článek o předmětech pořád slibuju, já vím). V sobotu kolem poledne (až se lordstvo vyhajalo) jsme vyrazili do Omahy, což je miliónový město 45 minut od Lincolnu, kde Matt vyrůstal, a kde bydlí jeho rodiče.

V autě jsme SAMOZŘEJMĚ probraly všechny novinky. Jo, to dělají i kluci. Byla krásná slunečná neděle, 10 stupňů Celsia, a všechny problémy mládí jsme hodili za hlavu. Tohle začíná vypadat jak klip od Garanda, tak radši zpět k příběhu.

Rodiče nás uvítali, a hned jestli nemáme hlad, žízeň, něco nepotřebujeme atd, prostě úplně domáckej pocit hned v prvních minutách. A dál už to bylo jenom lepší. Táta nás vzal na projížďku jeho kabrio Mustangem z roku 1967, tentokrát se střechou, ale v létě mám dojet a sundáme ji! Wohoo, neříkejte dvakrát pane!

 

Saturday's Mustang drive through Omaha. Thanks my bro @mattgredys!

A video posted by Vašík Havlíček (@marquessvasik) on

Následovala parádní večeře (takovej steak jsem ještě neměl – a asi dlouho mít nebudu), kde mi poděkovali za to, že se s Mattem kamarádím. Jako…je magor a občas mě rozčiluje, ale zas tak hrozný to není. Každopádně úplatek ve formě toho steaku jsem vzal, a budu se s ním bavit i dál.

Zvládli jsme se taky potkat s Domčou, která je Slovenka narozená v Iowě, strašně roztomilá bytost, moje kámoška, a navíc královna dog filtru na Snapchatu. Mimochodem příští semestr studuje v Bratislavě, kluci napište si o kontakt!

 

Sobotní večer zakončil doutník s Mattovým bráchou a jeho snoubenkou (v tu chvíli už jsem věděl, že jsem nadobro v týhle rodině), a spát. Jo, to už byla neděle.

PRAVEJ RODINNEJ FEELING je, když vás nechají rodiče spát dýl. Checked, stalo se, a my vstávali v 11 k vajíčkům, klobásám a slanině! Jako správná rodinka jsme vyrazili i do kostela, a před odjezdem do Lincolnu jsem dokonce dostal výslužku.

 

Popravdě trochu podezírám Mattovy rodiče z toho, že si myslí, že spolu chodíme. (Vtip). Byli fakt moc hodní, a upřímně musím říct, že takovej pocit přijetí mi tady chyběl. Prý se mám zase stavit!

S   R A D O S T Í !!!